Müügitingimused

 

 Veebipoe veide.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Veide OÜ (registrikood 16265752), asukohaga Vahtramäe, Sinialliku küla, Viljandimaa. 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuste esitamisel. Veebipoe tellimiskeskkond pakub võimalust tellida hauaplatsidele hooldusteenuseid Viljandimaa kalmistutele. Tellimusi saab esitada www.veide.ee veebipoe kaudu.

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde. Teenuse müügihind on lõpphind, mis tuleb teenuse eest tasuda. Esitatud hinnad on märgitud eurodes ja ei sisalda käibemaksu, sest Veide OÜ ei ole käibemaksukohuslane.

Täpsem teave teenuste kohta on esitatud Veebipoes vahetult teenuse juures.

Veide OÜ jätab endale õiguse tellimistingimusi ja teenuste hindasid ühepoolselt muuta, kajastades seda Veebipoes.

Tellimuse vormistamine

Pakutavate teenustega saate tutvuda “teenused” all. Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud teenus ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvalt ostukorvi ikoonile. Teenuseid saate ostukorvist eemaldada, kui vajutate teenusega samal real asuvalt ristile. 

Tellimuse vormistamiseks tuleb vajutada nupule “mine tellimust vormistama”. Pärast seda kuvatakse ekraanile tellimuse kokkuvõte ja tasumisele kuuluva summa suurus. Arvelduse andmete ankeedis tuleb täita nõutud andmeväljad ning vajadusel lisada märkused tellimuse kohta. Järgmisena tuleb valida sobiv makseviis ning tellimuse vormistamiseks vajutage nupule “esita tellimus”. Tellimuse eest saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut
  • Soome pangamaksed: OP, Nordea, Danske Bank, Revolut
  • Läti pangamaksed: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor, Revolut
  • Leedu pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, Šiauliu, Medicinos 
  • Makse arve alusel

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Pangalingiga makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Pangalingiga tasumine toimub väljaspool Veebipoodi Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. 

Pärast tellimuse tasumist, laekub tellija emailile tellimuse kinnituskiri koos arvega. Kui te kirja ei leia, kontrollige rämpsposti või pakkumiste kausta.

Leping teenuste osutamiseks jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Lepingu jõustumisel on Veide OÜ kohustatud tellimuse täitma tellimistingimustes sätestatud korras ja tähtaja jooksul. 

Kui tellitud teenust ei ole võimalik mõjuva põhjuse tõttu teostada, teavitatakse sellest ostjast esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha üldjuhul üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 14 tööpäeva.

Taganemisõigus

Ostjal on õigus lepingust taganeda igal hetkel, teatades sellest Veide OÜ-le ette 7 tööpäeva ja saates vastava avalduse e-aadressile terje@veide.ee. Ostjale tagastatakse raha, mida on vähendatud tehtud tööde võrra. Ostjal ei ole õigust lepingust taganeda, kui ettevõtja on lepingust tulenevad kohustused täielikult täitnud (võlaõigusseaduse § 53 lg 4).

Garantii

Kui te olete meie käest saanud fotod, mis on tehtud enne ja pärast hauahooldusteenuse osutamist ja te pole rahul meie osutatud teenusega ning põhjendate ka oma rahulolematust 3 tööpäeva jooksul pärast fotode kättesaamist, siis me oleme valmis tegema oma töös vastavaid korrektuure või siis teenuse eest tasutud summa tagasi maksma. Kõik sellised päringud ja olukorrad lahendab Veide OÜ juhtumipõhiselt.

Vaidluste lahendamine

Müügitingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Eriarvamused ja vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada läbirääkimiste teel, on osapooltel õigus pöörduda tarbijakaitseametisse ja kohtusse.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud teenuse lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis olid olemas teenuse üleandmise hetkel. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast teenuse üleandmist teiste isikute või keskkonnamõjude poolt. 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile terje@veide.ee või helistada telefonil +372 56 912 725 (Terje).

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.