Hauaplatside hooldus ja kujundus Suure-Jaani kalmistul

Aitan hooldada teie lähedaste haudasid nii Suure-Jaani kalmistul, kui ka teistel Viljandimaa kalmistutel. Korrastan, süütan küünla ja asetan värsked hooajalised lilled teie lähedaste hauale teile sobival ajal.

“Meie sünnikodu ja esivanemate hauaplats jääb alatiseks südamesse. Vanaisa, kelle kõrval ma Paistu surnuaial lapsena istun, puhkab oma perega juba aastaid selles paigas. Kahjuks ei jõua ma praegu enam ise tihti kohale tulla, kuid tänu Terje Veidenbergile, kes imetlusväärsel kombel aitab nende kalmude eest hoolt kanda, on mu süda rahul ka üle kauguste.”

Arne Mikk

“Aitäh Terje, et platsid on ilusasti hooldatud ja tähtpäevadel küünlad süüdatud. Tänan ka piltide eest hooldatud platsist. Soovitan kindlasti teistelegi, kellel pole võimalust oma lähedaste haual käia.”

Pirjo Läänemets

Olen Terje Veidenberg, kohalik kalmistuvaht Viljandimaal.

Terje Veidenberg

Olen Terje, kohalik Viljandimaal elav kalmistuvaht.

Aitan Viljandimaalt pärit või siit ära kolinud inimestel hooldada nende lähedaste haudasid Viljandimaa kalmistutel. Korrastan, süütan küünla ja asetan värsked hooajalised lilled teie lähedaste hauale teile sobival ajal.

Kui soovite abi oma lähedaste kalmu hooldusel või hauaplatside renoveerimisel Suure-Jaani kalmistul, tutvuge minu pakutavate teenustega või võtke minuga ühendust ja räägime.

Terje Veidenberg

+372 56 912 725
terje@veide.ee

Mõned minu tehtud tööd

hauahooldus suure-jaani kalmistul
hauaplatside hooldus suure-jaani kalmistul
haudade hooldus suure-jaani kalmistul
kalmistu korrastamine suure-jaani kalmistul
kalmu hooldus suure-jaani kalmistul
haudade korrastamine suure-jaani kalmistul

Leidke enda lähedaste hauaplats Suure-Jaani kalmistu kaardilt

Vajudades +/- nuppudele kalmistu kaarti vasakus ülemises ääres, saate kaarti suuremaks või väiksemaks teha ning täpsemalt vaadata.

Pakun hauaplatside hooldusteenust ka teistel Viljandimaa kalmistutel.

P.S. Pakun hauaplatside hooldusteenust lisaks ka kõigil väiksematel Viljandimaa kalmistutel, mida eelpool väljatoodud tabelis märgitud pole.

Soovite abi enda lähedase hauaplatsi regulaarsel hooldusel?